Lokalita výstavby nových bytů

Dopravní dostupnost: dálnice D1 – odbočit EXIT 11 a pokračovat směr Říčany a dále silnicí č. 2 směr Kutná Hora. Srbín – Mukařov je vzdálen z centra Prahy necelých 25km a od hranice Prahy jen 2,5km. Zde pro vás stavíme kvalitní a levné byty.

Říčany u Prahy s projektem Zdravé město a počtem 12.000 obyvatel, jsou spádovým a správním centrem tohoto regionu. Z Říčan je snadná dopravní dostupnost vlakovým spojením na pražská nádraží (přímý spoj Hlavní nádraží) v pravidelných časových intervalech 25min a frekventovanou PID s mnoha autobusovými spoji (DEPO Hostivař, metro Háje). Zastávka PID 2min chůze od bytového domu.

Součástí Mukařovska s dvěma tisíci obyvateli jsou obce Mukařov s bývalou osadou Buda, část Louňoviček, Louňovice, Žernovka a Srbín.

V těsné blízkosti tohoto kraje se nachází rozsáhlá chráněná rezervace " Voděradské bučiny" překrásná, nedotčená příroda se seskupením sedmi rybníků spojujících Jevany s Louňovicemi. Mukařovsko je vyhlášené panenskou přírodou vhodnou k procházkám, houbaření, cykloturistice a dalším aktivitám, které uspokojí milovníky aktivního odpočinku všech věkových kategorií. Inspiraci pro zajímavé výlety můžete nalézt na webu doprirody.com.

Místo stavby a okolí

Místo stavby a okolí

Na cestě po Říčansku

Na cestě - ŘíčanskoPodívejte se na krásný dokument o Říčansku, který byl vysílán 9. 8. 2010 na ČT1 v dokumentární serii Na Cestě, Říčansko. Možná Vám pomůže v rozhodování, proč bydlet v této krásné lokalitě.