Nový projekt - nové byty Mukařov – Jižní

O projektu - nové levné byty Srbín - Mukařov, Říčansko

Se vzrůstající poptávkou na nové byty v lokalitě Mukařovska (mukarov.cz) vznikl ve velmi krátkém čase nový projekt „Nové byty Mukařov - Srbín III“, který bezprostředně navazuje na velmi úspěšné již realizované projekty nových a kvalitních bytů I. - Polyfunkční projekt + II. - Bytový dům (nové kvalitní byty). Rezidenční bytový dům Mukařov–Srbín III s levnými byty je nadčasově a architektonicky navržený projekt s důmyslnou variabilitou interiérových prostor jednotlivých bytových jednotek. U nových bytů s dispozicí 3+kk možnost dispoziční změny na levné nové byty 2+kk při zachování výměry a ceny bytové jednotky.

Vizualizace Vizualizace Vizualizace Vizualizace Vizualizace

Myšlenka byla od počátku jednoznačná – vytvořit místo, kde budete žít lepší život s minimem nákladů. Nový a kvalitní byt.

  • nabízené nové byty (nové bytové jednotky) s předzahrádkou 1kk + 3kk
  • parkovací stání je součástí ceny bytu

Zasloužíte si nízkou cenu… kvalitní a přesto levné byty

Zasloužíte si nízkou cenu a náklady na provoz vaší domácnosti. Může se zdát, že v oblasti bytového bydlení není možné nic dalšího zajímavého nabídnout, ale tento projekt je pravým opakem. Konstrukční systém bytového domu tvoří kombinaci zdiva porotherm 30 PROFI s prefabrikovanými, stropními a schodišťovými dílci, vše ztuženo zálivkou a věncovou výztuží. Okenní výplně jsou osazeny šestikomorovým okenním profilovým systémem aluplast s konstrukční hloubkou 8O mm, dorazovým systémem a izolačním dvojsklem. Díky tomuto konstrukčnímu systému a zateplení v kombinaci s kondenzačním plynovým kotlem a bytovými výměníkovými stanicemi se objekt se svými energetickými parametry řadí do kategorie nízkoenergetických staveb. A proto se tato stavba s velmi nízkou energetickou náročností stává ojedinělou na trhu nemovitostí. Bydlení Mukařov – Srbín III Vám umožní splnit přání a sny o Vašem novém bydlení, které se pro Vás stanou realitou. Realitou, která se v budoucnu vyplatí Vám i Vašim dětem.

Skvělá investice… do nového bytu

Skvělá investice do Vašeho nového bydlení nebo investiční příležitost do nemovitosti se 100% kvalitou stavby, garancí termínu kolaudace, předání bytových jednotek a zárukou nových trendů v dokončené lokalitě s rozvinutou sítí obchodů a služeb, s možností provozovat všechny obvyklé sportovní a turistické aktivity (zimní nevyjímaje) se stane ideálním místem pro Váš život.

Zavolejte nám…

Zavolejte nám! Volejte kdykoli, budete-li potřebovat vědět více o projektu Mukařov – Srbín III - nové byty a využijte informací zkušeného a ověřeného prodejce již z minulých projektů Mukařov - Srbín etapa I + II paní Lenku Štěpánkovou telefon 739 486 560 nebo 800 888 780. Nemusíte se ničeho vzdát, ale naopak získat. Ráda Vám sdělí možnosti financování 100% hypotékou prostřednictvím banky ČSOB nebo Vám náš hypoteční specialista zajisti nejvýhodnější financování.